תיקון מחשבים ניידים בפריסה ארצית

המחשב הנייד הוא שילוב נהדר של נוחות, ניידות ומהירות. אם אתה כל הזמן משתמש במחשב נייד לעבודה או לפנאי, כנראה שאתה מעריך את כל היתרונות שלו. כמובן שעם השימוש במחשב הנייד לאורך זמן, קיימות תקלות, העלולות להשפיע בצורה רצינית על איכות העבודה שלכם עם המכשיר,
ולכן מעבדת השירות של לפטופ לאב, אנו מציעים שירות לתיקון מחשבים ניידים. לא משנה עם איזו בעיה אתם מתמודדים, אנו יכולים לעזור לכם: ניקיון ותחזוקה, תיקון ספק הכוח, החלפת הסוללה והכונן הקשיח הנייד, החלפת מסך למחשב נייד, החלפת מקלדת למחשב נייד ועוד משימות רבות אחרות שתוכלו להפקיד עלינו. במעבדת השירות , אנו נבצע במהירות וביעילות תחזוקת שירות של המחשב הנייד שלך כך שתוכל שוב להתחיל לעבוד כמה שיותר נוח עם המכשיר שלך.

אבחון מחשבים

לפני שנמשיך בתיקון המחשב הנייד, אנו מבצעים אבחון ובדיקה כללית לזיהוי בעיות אפשריות אחרות, כמו גם לאישור התקלה הקיימת. לאחר האבחון, טכנאי המחשבים יתאם את הפרטים איתך וימשיך בתיקון המכשיר שלך.

ניקוי, תחזוקה והחלפת גריז תרמי

בכדי שהמחשב הנייד שלך יעבוד ללא הפרעות, אנו ממליצים לבצע בקביעות נוהל ניקוי ותחזוקה עבור המחשב הנייד, כמו גם להחליף מעת לעת את הגריז התרמי ביחידת הקירור, שיעזור לך לשמור על המכשיר במצב אופטימלי. בנוסף למשתמשים שאין להם ביצועים מהמחשב הנייד, אנו מציעים שירות שדרוג ולהקפיץ את ביצועי המחשב שלכם: הטכנאים שלנו יעזרו לכם לבחור את הרכיבים הטובים ביותר בכדי להבטיח כי כוחו של המחשב הנייד יעמוד בכל הדרישות שלכם.

תיקון מחשבים ניידים

תיקון מחשבים ניידים

התקנת חלונות, מיקרוסופט אופיס, אנטי-וירוס והסרת וירוסים

אם אתה צריך להתקין את Windows במחשב הנייד שלך, אתה תמיד יכול ליצור קשר עם המעבדה שלנו, טכנאי המחשבים שלנו יבצעו התקנה בסיסית של מערכת ההפעלה או של Windows או במקבוק Mac Os, במידת הצורך. לעבודה מן המניין עם מחשב נייד, לפעמים אתה צריך גם להתקין את Microsoft Office. חבילת תוכנה כזו הכרחית לרוב עובדי המשרד כדי ליצור מסמכים ולשתף פעולה עם עמיתים. אם אתה זקוק ל- Microsoft Office, ניתן לרכוש אצלנו את התוכנה כולל התקנה על המחשב הנייד שלכם. בנוסף תמיד מומלץ להתקין אנטי-וירוס במכשיר שלך, במידת הצורך, ו / או להסיר וירוסים מהמחשב הנייד שלך. אנו מספקים שירות למחשבים ניידים של מותגים כגון: Dell, HP, Acer, Asus, Lenovo, Sony, MSI, Samsung, Toshiba, Compaq.

מדוע אתה יכול לסמוך על תיקון המחשבים הניידים לפטופ לאב?

בין היתרונות העיקריים שלנו:

1. 20 שנות ניסיון

במשך כל השנים הללו הפכנו לאנשי מקצוע אמיתיים בתחום שלנו. המומחים שלנו טיפלו במגוון תקלות – מפשוטות למורכבות. שעות השירות הינן הערובה הטובה ביותר לעבודה איכותית בזמן על תחזוקת ציוד.

2. ציוד מקצועי לתיקון תקלות

אנו מוכנים לקחת על עצמנו תיקונים של ציוד בעל מורכבות משתנה. בארסנל שלנו יש את כל מה שאתה צריך לתיקון מהיר ואיכותי של המחשב הנייד שלך. אם תפנו אלינו, בוודאי תקבלו תגובה מהירה, והכי חשוב – תיקון מחשבים ניידים באיכות גבוהה.

3. ביצוע מורכבות תיקונים משתנה

הטכנאים המנוסים שלנו מוכנים לבצע כל עבודת תיקונים באופן מקצועי – תיקוני אלקטרוניקה עד רמת רכיב קטן ועד לתקלות בגשר הדרומי והצפוני. לא משנה כמה קשה הבעיה תיראה לך, אל תהסס לפנות אלינו. היו בטוחים – אנו יכולים לספק את הסיוע הדרוש בפתרון כל בעיה.

4. מומחים בתיקון מחשבים ניידים של החברות Apple, Acer, Dell, HP

מייבאים איך ורק חלקים מקוריים לטיפול בכל המחשבים הניידים, יש לו קו יבוא קבוע ברמה חודשית של כל החלקים.

5. צוות מקצועי

במעבדת השרות שלנו עובדים אנשי מקצוע אמיתיים עם ניסיון אשר יבצעו במהירות וביעילות אפילו את התיקון המורכב ביותר של ציוד. ראוי לציין כי בעשרים השנים האחרונות, הטכנאים שלנו ביצעו תיקונים של מחשבים ניידים ותקלות בדרגות שונות.

אבחנת המחשב הנייד תתבצע כראוי, ותגלו מה הסיבה האמיתית לתקלה במחשב הנייד שלכם. אם כן, אנו יכולים לבצע תיקון מהיר של המחשב. תוך אמון במרכז השירות שלנו, אתה עושה את הבחירה הטובה ביותר לטובת איכות גבוהה ומחיר סביר.