יהודה הלוי 45, ראשון לציון, ראשון-חמישי 09:00-18:00

077-4000179

החלפת שקע טעינה למחשב נייד לפטופ

החלפת שקע טעינה למחשב נייד לפטופ

המחשב לא נדלק ? לא מטעין ? נכבה שהמטען זז ? תקלה נפוצה במחשבים ניידים הוא שהשקע טעינה נשבר או נסדק ומתחיל תזוזה שלו בתוך גוף המחשב הנייד  – שקע הטעינה במחשב הנייד ידוע גם בשמות : מעגל טעינה , DC JACK חיבור פלאג קונקטור טעינה, קונקטור הטענה או יציאת חשמל למחשב נייד

סוגי בעיות שעלולות לגרום להחלפת שקע טעינה במחשב נייד

מצ”ב מספר דוגמאות
  1. נפילת המחשב על אזור שקע הטעינה שהמטען עדין מחובר.
  2. חוסר תשומת לב שהמטען מחובר למחשב, ואז שמזיזים את המחשב, ראש המטען שמחשב שובר את השקע כתוצאה מעוצמת המשיכה.
  3. בלאי – כתוצאה שימוש רב במטען הוצאה והכנסה נגרם לעיתים בלאי שמוביל לחולשה באזור שקע הטעינה שגורם בסופו של דבר לשבירת שקע הטעינה.
החלפת שקע טעינה למחשב נייד לפטופ

החלפת שקע טעינה למחשב נייד לפטופ

תיקון שקע טעינה מקצועי – למה זה חשוב ?

רוב שקעי הטעינה מולחמים ללוח האם, מה שמצריך עבודה מאוד זהירה ומדויקת בפירוק המחשב הנייד לגורמים, עד להוצאת הלוח אם ממקומו , לאחר מכן יש לעבוד עם מלחם בצורה מאוד זהירה, להלחים את השקע השבור החוצה ולהרכיב במקומו שקע חדש כן הגורמים הללו יחדיו, מנסיון של לקוחות שהגיעו אלינו למעבדה שניסחו את מזלם ללא ידע מקצועי הסתיימו או בהריסת לוח האם, או בשבירת חלקים במחשב במהלך פירוקו, לכן נדרש משנה זהירות וידע בפירוק , הרכבה , הלחמות וכ”ו, לכן תיקון שקע טעינה לא נחשב תיקון זול לרוב שעלותו יכולה לנוע בין 350-450 ₪, תלוי בסוג השקע הנדרש ובמורכבות הפירוק של המחשב.

איפה מתקנים שקע טעינה במחשב נייד ?

אצלנו במעבדת מחשבים אנחנו מחזיקים מאות רבות של שקעי טעינה שונים למגוון רחב של מחשבים ניידים מכיוון שכל חברת מחשבים שבונה דגם חדש לרוב משתמשת בסוג שקע טעינה שונה מדגם לדגם לכן חשוב מאוד לדעת איזה סוג שקע מרכיבים שיתאים למטען של המחשב הנייד, בנוסף במעבדת המחשבים תוכלו למצוא שרות לתקלות פופולריות נוספות כגון החלפת מסך למחשב נייד, החלפת מקלדת למחשב נייד או החלפת מאוורר למחשב נייד.  

איסוף חינם של המחשב הנייד, לתאום טלפוני יש להתקשר בטלפון 077-400179

איסוף חינם מקבוק פרו

איסוף חינם מקבוק פרו